Naše vína

U nás jsou vína vyráběna zásadně v rámci limitovaných edicí. Proto bohužel vždy v určitém momentu hrozí jejich vyprodání, čímž se předem omlouváme těm, na které už nevyšlo.

Naše vinařství nelahvuje žádnou nižší řadu zemských, či jakostních vín. Vyrábíme výhradně přívlastková vína v kategoriích Kabinet, Pozdní sběr až Výběr z bobulí. To vyžaduje odpovídající vyzrálost hroznů a jejich dobrý zdravotní stav – proto se nezlobte, když je u nás vína někdy nedostatek. Věřte, že méně je někdy více a že kvalita někdy vyžaduje trpělivost.

Vína jsou vyrobena z nejlepších hroznů, u jejichž výběru jsme vždy přísní a pečlivě vybíráme podle velkého množství kritérií opravdu to nejlepší od místních vinohradníků z celé Moravy. Následně hrozny rychle zpracujeme u nás v Břeclavi. Výběr hroznů je podle nás tou nejdůležitější fází výroby a vždy u hroznů vybíráme to typické a zajímavé pro danou oblast či region. Máme více než patnáct prověřených dodavatelů hroznů ze všech čtyř podoblastí Moravy, takže je z čeho vybírat.

Výrobní zázemí sdílíme s firmou Vinicola, s.r.o., Břeclav, kde jsou umístěna nejmodernější technologická zařízení, kompletně pořízená v roce 2013. Tento výrobní závod byl vybudován ve spolupráci se světově uznávanými enologickými poradci tak, aby zde šla vyrábět opravdová kvalita bez kompromisů.

Myslíme ale, že někdy jsou u vína slova zbytečná a lepší je ochutnat a vše posoudit osobně.

Zobrazeno 1–18 z 22 výsledků