U nás vína vyrábíme zásadně v rámci limitovaných edicí. Proto bohužel vždy v určitém momentu hrozí jejich vyprodání, čímž se předem omlouváme těm, na které už nevyšlo.

Naše vinařství nelahvuje žádnou nižší řadu zemských, či jakostních vín. Vyrábíme výhradně přívlastková vína v kategoriích kabinetní víno, pozdní sběr, výběr z hroznů i slámové víno. To vyžaduje odpovídající vyzrálost hroznů a jejich dobrý zdravotní stav – proto se nezlobte, když je u nás vína někdy nedostatek. Věřte, že méně je někdy více a že kvalita někdy vyžaduje trpělivost.

Bílá vína

Bílá vína vyrábíme z hroznů odrůdy Chardonnay, Neuburské, Rivaner, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Sauvignon a Tramín červený.

Zobrazit vína
Bílá vína
Růžová vína a klarety

Růžová vína a klarety

Růžová vína, klarety a bílá vína z modrých hroznů, vyrábíme z hroznů odrůdy Frankovka a Svatovavřinecké.

Zobrazit vína

Červená vína

Červená vína vyrábíme z hroznů odrůdy Dornfelder a Frankovka.

Zobrazit vína
Červená vína
O našem víně

Vína jsou vyrobena z nejlepších hroznů, u jejichž výběru jsme vždy přísní a pečlivě vybíráme podle velkého množství kritérií opravdu to nejlepší od místních vinohradníků z celé Moravy. Následně hrozny rychle zpracujeme u nás v Břeclavi. Výběr hroznů je podle nás tou nejdůležitější fází výroby a vždy u hroznů vybíráme to typické a zajímavé pro danou oblast či region. Máme více než patnáct prověřených dodavatelů hroznů ze všech čtyř podoblastí Moravy, takže je z čeho vybírat.

Výrobní zázemí sdílíme s firmou Vinicola, s.r.o., Břeclav, kde jsou umístěna nejmodernější technologická zařízení, kompletně pořízená v roce 2015. Tento výrobní závod byl vybudován ve spolupráci se světově uznávanými enologickými poradci tak, aby zde šla vyrábět opravdová kvalita bez kompromisů.

Myslíme ale, že někdy jsou u vína slova zbytečná a lepší je ochutnat a vše posoudit osobně.

ODBĚR NOVINEK

Přihlaste se k odběru novinek.